Markalar

Marka Adı

mezzeMArin

Açıklama

Dünya’nın her köşesinden getirdiğimiz birbirinden sağlıklı deniz ürünlerini, Adana’daki entegre fabrikamızda damak tadınıza uygun olarak hazırlıyoruz. Türkiye’den Dünya’ya bir pencere açıp, denizden gelen onlarca lezzeti sofralara taşıyoruz.

www.mezzemarin.com

Marka Adı

Pakfırın

Açıklama

“Lezzeti Dayanılmaz, Tazeliği Tartışılmaz” sloganıyla Adana’da kurduğumuz Pakfırın ile herkesin hayatına yeni tatlar getiriyoruz. Geleneksel unlu mamullerimizin de üretildiği Adana’daki fabrikamız ile birlikte 5 farklı satış noktasında hizmet veriyoruz.

www.pakfirin.com.tr

Marka Adı

BioCampus

Açıklama

Çukurova Üniversitesi Tekno Kent’te bulunan laboratuvar, sera, iklimlendirme odaları, kabinleri ve 20 dönümden fazla arsa ile biyoteknoloji alanında faaliyet gösteriyoruz. Arı klon bitkiler ve süs bitkisi fideleri üretiyor, patates tohumu üretimi için TÜBİTAK ile birlikte AR-GE..

www.biocampus.com.tr

Marka Adı

Pakmey

Açıklama

Bahçecilik serüvenimize 1980’lerde narenciye üretimi ile başladık. 2000 senesinden itibaren ise Türkiye’nin ilk turfanda sert çekirdekli meyve üreticiliğini yaptık. Pakmey’de Selami Pakyürek ve Behiç Pakyürek ortaklığında ürettiğimiz ürünleri Pakyürek kalite standartlarında paketliyoruz.

www.pakmey.com

© tüm hakları saklıdır. 2016 pakyürek